Vykdoma veikla

PAGRINDŲ IR KELIO DANGŲ ĮRENGIMAS/REMONTAS

UAB "Enviresta" ruošia lovius, įrengia įvairius pagrindus, kloja žvyro, trinkelių, akmens ir asfaltbetonio važiuojamąsias bei vaikščiojamąsias dangas, atlieka kelių ir šaligatvių remonto darbus, įrengia kelio ženklus

APLINKOS TVARKYMO DARBAI

Bendrovė vykdo įvairių rūšių trinkelių/plytelų (betono, klinkerio, granito, bazalto) klojimo (įvairiu raštu ir geometrine forma) darbus. UAB "Enviresta" įrengia lauko laiptus ir pandusus (formavimas iš aplinkos tvarkymo gaminių elementų arba betonavimas ir paviršiaus aptaisymas plytelėmis ar trinkelėmis). Tveria tvoras, įrengia vartus ir vartelius. Įmonė montuoja įvairius mažosios architektūros elementus (suoliukai, šiukšliadėžės, pašto dėžutės, vėliavos, dviračių stovai, vaikų žaidimo aikštelės ir t.t.)  Formuoja "landšaftus", įrengia įvairių rūšių vejas (dekoratyvines, sportines, universaliąsias ir pievines).

 INŽINERINIŲ KOMUNIKACIJŲ ĮRENGIMAS   

UAB "Enviresta" įrengia įvairias lietaus nuvedimo ir surinkimo sistemas (šuliniai, vamzdynai, latakai, įlajos ir kt.), montuoja valymo įrenginius (naftos, riebalų gaudykles)
Parašykite
Paskambinkite